Září 2009

Vincent Thomas

26. září 2009 v 21:05 | →Adel← |  Ex US5- Vincent
Přemýšlela jsem jestli tu rubriku o Vincentovi sem vůbec mám dát ale nakonec dala no.. :)

|| Fotky Vincenta ||

O Vincovi:
Povolání: Zpěvák, tanečník
Věk: 17
Datum narození: 27.08. 1992
Místo narození: Mansfield, Ohio, USA
Znamení: Panna
Člen skupiny: byl členem US5

Vincent Tomas nahradil v říjnu 2007 Mikela Johnsona a je nový účastník US5.
Narodil se v Mansfieldovi v americkém Ohiu, ale stěhoval se do LA s jeho rodinou, protože tam měl lepší kariérové možnosti. Vince, hrál v některých reklamách, byl modelován a navštěvoval některá osazení! Ten poslední byl pro něj velmi efektivní. Nejprve se chtěl trojnásobit hudbou - plánoval sólovou dráhu, ale nakonec Vinnimu nabídli místo ve světově populárnímu boybandu US5.!


Pixelky 86

26. září 2009 v 20:56 | →Adel← |  -->Pixelky
Na téma: Nanůčky :)

bcream1-bcream2-bcream3-bcream4-bcream5-bcream6

Michael Johnson

25. září 2009 v 22:03 | →Adel← |  Ex US5- Michael

|| Fotky Michaela ||

O Michaelovy:
Povolání: Zpěvák, tanečník, choreograf
Datum narození:18.07. 1987
Místo narození: Mainz, Německo
Znamení: Rak
Člen skupiny: byl členem US5

Michael Johnson je extrémně talentovaný.Jestliže zrovna nemluví, tak tancuje nebo zpívá.Díky svému vzhledu a pozitivnímu vyjadřování je považovám za "Eye-a Ear Catcher". Rád uspořádává párty,při tom občas v očích US5 prohrává. Ve 13 letech si mohl Michael poprvé zazpívat před publikem. Vybrali ho tehdy jako malého Německého chlapce na basketové pole a na fotbal a o tom dnes Michael s pýchou vypravuje.
Michael Johnson bydlí u své maminky se svými čtyřmi bratry (Ve volném čase,jinak žije s klukama z US5).Jeho starší sestra žije v Americe.Jeho táta je zároven jeho nejlepšim přítelem: ,,S ním chodím tancovat do klubů" Jeho maminka ho finančně podporuje a on sám si rád přividělá nějaká ta EURA k tomu.
Michael se učil na střední-ekonomické škole,ale nedokončil jí.
Nyní už Michael není členem US5, protože se rozhodl dát se na solovou dráhu. Místo něj byl v konkursu vybrán patnáctiletý kaliforňan Vincent Tomas. Takže přejeme hodně úspěchů jak Mikelovi v sólové kariéře, tak Vincentovi v členství u US5.

Richie Stringini

25. září 2009 v 21:50 | →Adel← |  Richie

|| Fotky Richieho ||

O Richardovy:
Povolání: Zpěvák, tanečník
Datum narození:28.11. 1988
Místo narození: Chicago, Illinois, USA
Znamení: Střelec
Výška: 173 cm
Člen skupiny: US5

Christopher Richard Stringini se narodil 28.11.1988 v Chicagu a byl vydán jeho biologickými rodiči bezprostředně k přijetí. O čtyři dny později Kathy a Robert Stringini, přijali malé dítě. Náboženský manželský pár už adoptoval dítě předtím kluka jménem Bobby. Obě děti byly vzdělané jako Křesťan k hodnotám humanistic.Richie dostal moc hodné a starostlivé rodiče. když měl 4 dny byl adoptavaný a teď jsou jeho rodiče Robert a Kethy a zaroveň dostal strašího bratra Bobba, kterého také adoptovaly. Jeho matka Kathyleen Stringini je moc milá a přátelská osoba.
Kethy je hospodině a starala se o Richieho a jeho kolegy ze skupiny, když ještě bydleli v jejich bytě WG-Berlíně. Karthy žije zároveň se svým manželem a otcem Richieho Robertem F. Stringinim v rodinném domě v Wheaton/Illinois.Jeho otec Robert F. Stringini je velmi uznávaným advokátem v Wheatonu, který nikdy nechtěl, aby se Richie dostal do show byznisu. Byl povinen se učit a stát se advokátem jako jeho otec. Ale to nikdy nebyl pro Richieho problém, protože jeho máma ho podporovala už od dětství: jezdila sním několik kilometrů daleko, aby udělal castingy modela a herce.Jeho bratr Bob Stringini, nazývaný Bobby, studuje na Akademii v Západním Chicagu a stále bydlí v domě svých rodičů.
Richie má velmi dobrý vztah se svým starším bratrem, když přijede domů má na něj vždycky spoustu času.Richieho rodiče vychovali oba adptované syny jako křesťany. Richie nikdy nechce poznat své pravé rodiče, protože lepší než ty co má teď si neumí ani představit. Děkuje za to, že Kathy a Robert si ho vzali do péče, děkuje je za to, že Kathy a Robert žijí a říká "Bez vás bych nebyl to co jsem teď, děkuju vám za to, že jste mě adoptovali a za to, že jste"Jeho biologická matka není známá,kromě toho že žije v Polsku.Richie našel svůj skrytý talent a to se předvádět k obecenstvu. Tak se zapojil, například, už ve věku čtyř let hrál v reklamách a také měl už některý modelní zážitky.
Ve 13-ti letech navštívil střední školu Edisona. Toto bylo proti jeho vůli a vedlo to k některým konfliktům rodiny, ale tyto diskuze dělaly Richieho jen silným. Ve skutečnosti školní cesta k střední škole Edisona byla pro něj jedna jediná noční můra, byl obtěžován a nespokojený. Ale už po jednom roku mohl znovu změnit školu.Už dávno se Richie chtěl stát Hollywoodovým herecem. Richie také k tomu byl dost blízko. Tak se zúčastnil, například, amerického krátkého filmu "Rule number one" nebo hrané role v anti-omámit filmy pro americké školy. Navíc,navštívil svojí matku Kathy na letní dovolené na dva. Jak všichni vědí: Jedna přehlídka obsazení byla velký úspěch: "Big in America"! "
Opravdu,jsem měl dost těžké už lekce dříve, ale to sem opravdu nečekal že budu zpívat v Boybandu", říká Richie.Jen ve věku 16-ti let to je jisté, že Richie Stringini bude stabilní člen boybandu US5. Problémy pro důvody ve škole nevznikaly, při této příležitosti, protože Richie se učil pylně a dělal to tak skutečně, dokončil jeho studia dva roky dříve.
Richie je velmi optimistická šťastná osoba.Nicméně, jeho nejhorší momenty byli, když skočil jako dítě spolu s kamarádem do icebound jezera a vloupal se tam. Kdybymu přítel nepomohl včas tak by Richie mohl být mrtví,protože trpí astmatem.Naštěstí se to,ale nestalo a teď už je Richie šťastný v nejpopulárnějším boybandu součastnosti.

Chris Watrin

25. září 2009 v 21:33 | →Adel← |  Ex US5- Chris

|| Fotky Chrise ||

O Chrisovy:
Povolání: Zpěvák, tanečník
Datum narození: 7.08. 1988
Místo narození: Kolín Nad Rýnem, Německo
Znamení: Lev
Člen skupiny: byl členem skupiny US5

Chris Watrin si pomocí US5 splnil svůj životní sen. Skupina, hudba a tanec je jeho životem. Další jeho vášní je fotografování, fotí nejradějí lidi.Jeho největším snem je stát na podiu. Chce uplatnit své schopnosti a být stále ve formě.A chce zůstat stále takový,jaký je.
Chris se musel po vítězství v Big In America rozhodnout:Jeho přítelkyně nebo kariéra,dal přednost kariéře s US5 a udělal dobře.Mezi jeho oblíbené sporty patří surfování a volleyball.Chris pochází z velkého rodinného domu a bydlí stále s rodiči(Pokud neni zrovna s US5).Jeho maminka je učitelka a tatínek prodavač.
Kariéra jeho táty ho velmi inspirovala a proto by chtěl být s US5 absolutní hvězda.Chris Watrin má sestru Efu, která studuje jazyky a kulturní zboží v Bayernu.
V Srpnu roku 2008 šokoval nejen fanoušky US5, ale i své kolegy ze skupiny: Chris Watrin odchází.. ovšem ze zdravotních důvodů! V rozhovoru pro BILND sám řekl: "Jsem tělesně i psychicky na konci. Už měsíce cítím, že už nemám žádné přátele." Richie, Izzy, Vince a Jay pro německé Bravo, ale řekli že to určitě bylo předem plánované, poslední dny byl často u svého advokáta, nikomu nic neoznámil, nikdo nic nevěděl US5 se to dozvěděli z tisku, stejně jako fanoušci. Chris si chce dodělat maturitu a žít normální život.Pixelky 85

25. září 2009 v 20:32 | →Adel← |  -->Pixelky
Na téma: Robotíci :)

---

Ty jsou dobrý! :)))

22.9. 2009- Promiňte nemám moc času.. Nwm kde mi hlava stojí.. :)

22. září 2009 v 21:46 | →Adel← |  -->Moje kecy pro vás
Ahojky! Jenom chci oznámit že nwm jestli v tyhle dny sem něco přibyde. Moc se omlouvám ale nemám time.. Dneska sme měli až do čtvrt na 5, zejtra pujdu ještě na francouzštinu do 4 a pak se ještě musim učit na testy a dělat du. A ve čtvrtek by snad mohl vyjít čas podle toho kolik budem psát testů.. Kdyžtak snad něco přibyde v pátek. Twl hlava mě bolí jak něco.. :OO
Tky vás tak dneska bolí? Toe hroznýý! xDD A jak se vůbec máte? Sem se ještě nezeptala.. :)
Tak já už pujdu. Tak papík! Vaše Adel.

Pixelky 84

19. září 2009 v 20:48 | →Adel← |  -->Pixelky
Na téma: Cute koblížky :)

------

Pixelky 83

19. září 2009 v 20:38 | →Adel← |  -->Pixelky
Na téma: Růžový lebky :D


Zpráva od Jaye

18. září 2009 v 22:01 | →Adel← |  Vzkazy od kluků
Jay napsal na MySpace novou zprávu:
Hey there
Wow...
Co můžu říct? .. Nemohl jsem uvěřit svým očím, když jsem přišel na svůj počítač a zkontroloval mé zprávy ...
Vy jste úžasní!!!
Vítejte na mé myspace stránce ...
Pochopte prosím, že nejsem schopen odpovědět na všechny zprávy, ale budu se snažit co nejvíc, abych vás udělal šťastnými ...
Moc vám děkuji za všechnu vaše lásku a podporu ...
Budu vám posílat zprávy kdykoli budu moci.
A zvlášťe mým support myspace, zůstanu se všemi z vás v kontaktu...

pro všechny naše evropské a asijské fanoušky: Nikdy na vás nezapomenu a budeme zpátky!

pro všechny naše americké fanoušky a příznivce: Nemůžu se dočkat, až vás uvidím!

lásku
Jay


Drowning Pool- Bodies (Let The Bodies Hit The Floor)

15. září 2009 v 20:56 | →Adel← |  -->Music
Ahuj! Mám tady pro vás moc hezuu písničku (ae je starší). A je to metal.
Tak tady je:


12.9. 2009

12. září 2009 v 20:14 | →Adel← |  -->Moje kecy pro vás
HoOjky! :) Tak jak se máte, jak se těšíte do school a co říkáte na to spací počasí? xP
Já wim mám moc otázek :D.. Ani nwm ale mám dneska nejakou docela dobrou náladu a řeknu vám- to se mi často nestává xDD..
Dneska se ani nic nedělo jenom že mám děsnou rýmu a je mi trochu špatně.. To bude z toho počasí. Ale mamku sem ujistila že v pondělí jdu do school at se jí to líbí bo ne! :DD
Stejně ve škole vždycky přijdu na jiný myšlenky.
82337.jpg picture by SunLucy2

Jinak téma o klucích a mě (nwm jestli vás to bude zajímat.. :D Prostě se musim vypsat)- Celkem pár šoků.. Tamten klučina co mi ukradl srdce :D tak už na sebe zase koukáme ale nijak to nepokračuje.. Ae to je zatim jedno.. :) Píšu si s jeho kámošem (takovej postrah města :DD) a ten mi předevčírem řekl něco šokujícího. On už přišel na to že sem se zabouchla do toho kluka a předevčírem mi napsal že by ho sice nerad pomlouval ale že jestli s nim chci chodit tak bych měla vědět že se k holkám chová jako k hadru.. Potom ho ještě ruzně pomlouval.. Tak to mě hodně zaskočilo.. Prej že když začne chodit s holkou tak k začátku je to takový normální a pak že se choová jako k*eten. Že prý se s ní naschvál hádá a nadává jí bo co. Ae furt se mi něco na tom nezdálo. Ten kluk je přece hodnej (po svý mamce prej, pač moje mamka kamarádí s tou jeho mamkou a ta jeho mamka je hodná a on podle toho jak třeba přede mnou mluví tak musí být tky hodnej.. Podle mě..). No a včera sem si zas psala s tim jeho kámošem a ten jeho kámoš mi napsal že mám hezký oči a nohy.. Tak to už vim co v tom bylo! Podle mě ho určo pomlouval abych jela jenom po něm a po tamtom klučinovy nn! Tak takhle by to nešlo! :D
Budu koukat jenom na tamtoho klučinu nn na ten postrach města xDD.
Jako ten jeho kámoš je tky dobrej např. na pokec atd. ale chodit s nim nechci!

Jinak zas sem na roztrhání! xDD 4 kluci na mě zas koukaj.. Chjoo někdy závidim těm ne moc hezkým holčinám! :( Ale každá z nás je něčim jedinečná! Ae já nechci!! :))
Njn tak semse zas vypsala :D.. A co si myslíte vy? Lhal mi ten jeho kámoš bo ne? Zase prosím o radu :).. Kuju zase předem :D.
Tak ahojík! Vaše Adel.


Pixelky 82

12. září 2009 v 11:07 | →Adel← |  -->Pixelky
Na téma: růžový hovínka xDD

--------

Pixelky 81

10. září 2009 v 19:46 | →Adel← |  -->Pixelky
Na téma: Mini jablíčka :D

Wink.gif image by LoveEmmalina-URStupid.gif image by LoveEmmalina-Sleepy.gif image by LoveEmmalina-Sigh.gif image by LoveEmmalina-Sick.gif image by LoveEmmalina-Sad.gif Sad image by LoveEmmalina-Love.gif Love image by LoveEmmalina-LookUp.gif image by LoveEmmalina-LookRight.gif image by LoveEmmalina-LookLeft.gif image by LoveEmmalina-LookDown.gif image by LoveEmmalina-LOL.gif LOL image by LoveEmmalina-KnitEyebrows.gif image by LoveEmmalina-Huh.gif image by LoveEmmalina-Giggle.gif image by LoveEmmalina-Frustrated.gif image by LoveEmmalina-Ew.gif image by LoveEmmalina-Depressed.gif image by LoveEmmalina-Dead.gif image by LoveEmmalina-Blushing.gif image by LoveEmmalina-BigEyes.gif image by LoveEmmalina-Angry.gif image by LoveEmmalina

Dopořučuju je dávat do textu! :) Sou malí a neškodný xD

8.9. 2009- Konečně po škole doma! Přežila sem tam až do čtvrt na 5! :D

8. září 2009 v 17:42 | →Adel← |  -->Moje kecy pro vás
Ahují! Včera večer sem se nudila a tak sem pár článků přednastavila :)). Jinak dneska sme upa poprvý byli do čtvrt na 5 ve škole.. To byl vopruz xP.. Sem myslela že to tam fakt nepřežiju, byl to fakt dlouhej a unavující den takže sem fakt ted upa unavená a všecko mě bolí :D..
Njn budu si muset zvyknout na 2 roky! x(
Jinak ve třídě se ani nic moc neděje jenom to, že sme zas se chechtali a vyrušovali v hodině a třídní nám dal dlouhej ukol z matiky! Bléé se mi do toho nechce! :((
A ani se mi nijak moc nehce zejtra do školy (ae to asi nikomu), sice z ničeho nepíšem ae moe ,,nejlepší kámoška" se mnou celej den skoro nepromluví, na pozdrav sotva kývne a zdá se mi že mě pomlouvá u ostatních holek z naší třídy ptž se mnou tky moc nemluví.. Njn toe ten život..
A fakt mám ted nějakou divnou náladu.. Ten kluk do kterýho sem se taak zabouchla na mě ted moc nekouká ae to se mi možná zdá.. Někdy na mě koukne ale já prostě nwm jak na něj aby sme třeba pokecali bo tak něco.. :'( Dneska měli kluci tělák ale on někam jel a tak šel sám na oběd a já schválně procházela okolo stolu kde seděl a chtěla sem ho pozdravit ale on sklopil hlavu a tak sem nepozdravila.. :(( Pak mi ho přišlo líto že tam sedí tak sám a chudák se tvářil docela smutně.. :( Chtěla sem brečet.. Njn já sem fakt divná ale fak mi ho přišlo líto.. Sem blbá no. Já prostě nwm jak na něj!
Zdroj obrázkutu

19752212.jpg picture by Dinny_94
Holky poraďte mi nějaký finty na kluky prosíím! :( Sem už fakt zoufalá..On je strašnej stydlín.. PLS. Předem moc kuju.. Tak už pujdu dělat ten dú at na to nemyslim.. Tak ahojky a možná ještě dneska něco přibyde. Vaše mooc zoufalá Adel.


Pixelky 80

8. září 2009 v 16:00 | →Adel← |  -->Pixelky
!PŘEDNASTAVENO! (Sem pořád ve škole.. Až do půl 5)

Na téma: Modrý buchtičky :D

----------

Pixelky 79

8. září 2009 v 15:00 | →Adel← |  -->Pixelky
!PŘEDNASTAVENO! (Sem pořád ve škole :D Máme až do půl 5 béé)

Na téma: Hvězdičky :)

Smiles-----

Pixelky 78

8. září 2009 v 11:00 | →Adel← |  -->Pixelky
!PŘEDNASTAVENO! (Sem ve škole :D)

Na téma: Jablíčka (mnam! xD)

----

Návštěvnost za minulý týden (31.8. 2009 - 6.9. 2009)

8. září 2009 v 8:00 | →Adel← |  -->Návštěvnost
!PŘEDNASTAVENO! (Sem ve škole :D)

Pondeli: 26
Utery: 15
Streda: 7
Ctvrtek: 12
Patek: 6
Sobota: 12
Nedele: 9

Celkem: 87
Noo zase nic moc.. :) Ale snad se to zlepší..

Pixelky 77

7. září 2009 v 20:57 | →Adel← |  -->Pixelky
Oh jak hezké číslo! :DD

Na téma: Takový duchové xD

-----