Prosinec 2009

14! :D

30. prosince 2009 v 17:56 | →Adel← |  -->Moje kecy pro vás
Hoj! Sem tu jenom na chvíli (no chvíle to je u mě dycky tak hodina xDD) takže to vezmu hopem :DD. Dneska je ten velký den, převeliký xDD (až moc povídání :D) Takže když to shrnu- dneska je mi 14! Jupí x))
Takže tim pádem dneska slavim (ještě jsem ani nedostala dárky :D- teprve dostanu), dneska mě vzal taťka do Bene a pak do Prahy na Chodov (dobrej výlet ;)) No v Bene sme byli v Deichmanu a tam jsem si koupila takový krásný botky na podpatku (budu vyšší než mrakodrap ;DD), mamka je dneska v práci a tak se bojim až přijede ptž pak určitě dostanu za ty boty (ona dycky řiká že se na podpatkách někde zabiju :D).. Njn ale to nějak přežiju :D.. Takže to je asi tak všechno co sem vám chtěla říct :). Jinak jak se máte vy a co dneska děláte? U nás ted prší to je hrůza a to ráno ještě svítilo sluníčko.. :( Jaký je u vás počasí? Tak já už půjdu. Tak papa! Vaše 14tiletá Adel. xD

Šťastné a veselé! :)

24. prosince 2009 v 15:34 | →Adel← |  -->Moje kecy pro vás
Zdroj obrázku: je na obrázku :))
Ahojky! Jsem tu jenom na chvíli, potom se musim věnovat rodince :D (Rodinná sešlost xD)..
Takže přeju Šťastné a Veselé Vánoce všem! Pořádně si je užijte a hlavně! Nejezte maso! :D Jinak neuvidíte zlatý prasátko! A ani nebude mít velký zahnutý zuby nahooru! :DD.
Taky hodně zdraví, štěstí, lásky a opravdových přátel ;). Tak papa! Vaše Adel.

US5 přejí ,,Merry Christmas" :))

23. prosince 2009 v 18:18 | →Adel← |  Vzkazy od kluků
US5 nám přejí šťastné a veselé Vánoce! ;)
Anytime na stažení! ;D

20. prosince 2009 v 11:45 | →Adel← |  -->Music
Ahojky! Mám tu pro vás celou písničku Anytime od US5.. ;) Mimochodem hrozně krásná písnička. Ta se jim povedla! <3 Ostatně jako každá jejich písnička. :))

Taaakže:

US5-Anytime (full version)Yeah! (překlad)

20. prosince 2009 v 11:32 | →Adel← |  US5- Novinky
Překlad německého časopisu Yeah! :)


Ze školy

17. prosince 2009 v 9:26 | →Adel← |  -->Moje kecy pro vás
HoOjky! Jak se vám vede? :) Mě dcla good. Zase písám ze školy ted sme na pc ptž nás docela dost chybí.. Možná se pujde jenom do pátku (měli sme jít do úterka až).. Muhehe! xDD A co vy? Dokdy jdete? U nás ve school je asik ta epidemie bo co.. x( Naštěstí mi nic neni.. Jsou to ale spíž střevní chřipky bo salmonela nebo jk se tomu řiká.. ;D Chjoo tkže nás ve třídě je 10 (6 nás chybí)..
Ve třetí třídě včera dokonce z 23 dětí bylo ve škole jenom 9.. No pstě hrůza. A v devítce nikdo neni nemocnej to je zajímavý! :D A to ještě něco.. Včera o odpoledce si do řiditelny zavolali všechny kterejm bylo blbě a nějak jim tam brali krev bo co.. Hned se mi udělalo špatně jak sem o tom slyšela :D. Takže někteří radši řekli že je jim už dobře :DD. Všichni prchali xD.. Jestli budem končit zejtra tak to teda bude fakt dobrý! :( Já nemám žádný dárky pro spolužáky.. Béé! x((
A jinak taky u vás tolik sněží? Áá já se z toho sněhu už ... :DD No radši no coment xD..
Tak a to je tak všecko co sem vám chtěla říct.. ;) Tak papík! Vaše Adel.

EDIT 17:32- Takže máme volno (teda prázky) už ode dneška! Joooo! Závidíte co? :D Nene kecám xD.. Ale je to super! :DD Akorát se mi bude hrozně stejskat po spolužákách a po mém idolu, který mě včera mimochodem pozdravil, když naše třída odcházela z učebny Aj a já tam čekala na kámošku, a nasadil ten svůj krásný úsměv! :* No nic tak já už pujdu a zítra možná něco přidám.. ;) Papa! Vaše Adel (už podruhé dneska xD).

New mr. design! :D

11. prosince 2009 v 17:44 | →Adel← |  -->Moje kecy pro vás
Ahoojky! Takže nový pan design je na světě.. :D
Zde malá ukázka: (omlouvám se za kvalitu obrázku- líp to nešlo.. :()

Váš názor: ... Pište do komentíků.
Můj názor: No prostě vánoční :D.. Ale jo je dcla hezu. ;)
Od-... Do-... - Jako obvykle nwm.. xD

Diplomek za SB pro Verču & Skatie

1. prosince 2009 v 22:09 | →Adel← |  -->Diplomy pro vás
Ahojky! Takže tady je slibovaný diplomek for >Verču<*_&_*>Skatie< :)
Doufám že se bude líbit.. Jo a pardon že tam nejsou háčky, mě to u tohohle písma nešlo.. ;)) Táák a tady je: (ten diplomík je trošku větší a nevešel se mi sem tak sem ho dala na http://img.enter4u.eu/ )Líbí? :D