Leden 2010

25.1. 2010- Ze školy ;))

25. ledna 2010 v 10:42 | Adel |  -->Moje kecy pro vás
Hojí! Jak se máte?docela dobře.. :) Moc se omlouvám že sem tu nebyla ale fakt sem neměla vůbec čas :/ Testy byly docela lehký což sem se docela divila.. :D No ted sme ve school na počítačích, jelo se na hory a od nás jelo asi 6 lidí + jeden ,,soukromně".. Takže máme volnej týden a sme spojený se čtyřma sedmákama :), ve čtvrtek končíme v půl 1 (máme vízo) a v pátek asi bude volno ;D. Jinak dlouho sem nemluvila o tom klukovi že? :D S tim je to celkem v poho, v pátek mě zas pozdravil ale dneska ne i když sem ho viděla.. No nevim jak to bude dál probíhat. Ale furt sem do něj zabouchlá :DD. Šílenec se nezapře xD. A co vy jinak? Co (u holek) kluci? :) Doufám že dobrý.
Mimochodem na blogu probíhá rekonstrukce takže se nelekejte když něco nebude tak jak má být.. x) Ale dess už je skoro hotov, ještě nadpisy atd. A ještě možná dneska ho sem zapíšu ;).
Tamten vánoční+ silvestrovský design to už nebylo zrovna výstižný :D. No nic. Tak sem se vypsala a už pujdu, odpoledne snad tady budu ;). Tak papa! Vaše Adel.

Edit 21:14: Pořád mám problém s nápisy :( Takže se dess ještě zapisovat nebude.
Snad zítra. Papík. Vaše Adel.


7.1. 2010- Nový rok a Vánoce za námi, škola je zas tady ale před náma víkend ;)

7. ledna 2010 v 22:38 | →Adel← |  -->Moje kecy pro vás
Ahojky! Omlouvám se, že sem se neozvala ale bylo hodně co na práci.. Zase přišla škola a ted sou učitelé na nás jak supi (blíží se nám vízo- my sme ho o týden ještě přesunuli). Co vy? Kdy máte vízo? A ještě něco- jak se máte? :D Nával otázek jako obvykle :DD. Já se mám docela dobře akorát odpoledne když sem přišla ze school na mě přišla docela veliká depka tak sem se vydala na procházku do lesa a docela to pomohlo.. ;) Doporučuju na depky (ale taky je dobrá čokoláda :D)
No jinač ani nic new atd. Škola celkem jde ale dneska sem dostala 4 z fyziky.. No lepší už to nebude :D.. Zítra píšem test z dějáku a ,,rychlík" z němčiny, to by mohlo snad dopadnout dobře.. Byli sme s kámoškama dneska za učitelem dějáku aby nám to vysvětlil a docela dobře nám to vysvětlil tak to snad všechny dobře chápem ;)). Co vy a škola?
Mimochodem doufám, že ste si užili Silvestra. Já byla doma, měli sme jenom asi 8 rachejtlí pač tenhle svátek moc nemusíme a moc ho ani neslavíme.. :) Kde ste byli vy? Tak ja už jdu do postýlky (á na tu se těšim celej den! :D). Tak papa! Vaše Adel.