Červenec 2010

N-Dubz ft. Bodyrox - We Dance On <33

30. července 2010 v 1:40 | →Adel← |  -->Videoklipy
Jak tenhle song popsat... NEJkrásnější, NEJůžasnější, NEJlepší :DD Doporučuju poslechnout :) Já bych to dokázala poslouchat od rána do večera a to fakt :DD


Jedinečnost <3 :)

Pixelky 103

30. července 2010 v 1:35 | →Adel← |  -->Pixelky
Na téma: takový cute hrníčci :* :DD

------

Pixelky 102

30. července 2010 v 1:34 | →Adel← |  -->Pixelky
Na téma: Simpsnovi :D

- - - -

Návštěvnost za minulý týden (19.7. 2010 - 25.7. 2010)

28. července 2010 v 23:41 | →Adel← |  -->Návštěvnost
Pondělí: 13
Úterý: 14
Středa: 14
Čtvrtek: 12
Pátek: 22
Sobota: 10
Neděle: 13

Celkem: 98

Kuju moc :* kisses

Ještě pár vtipů :DD

25. července 2010 v 1:46 | →Adel← |  -->Vtipy
No jo já vim že už sem s tima vtipama hrozná :D Ale prostě já si nemůžu pomoct :DD A jsem přece tááák ,,hodná" a musim se o to s váma podělit :DD

Tak děti, dnes se budeme fotit. Pěkně se na fotce usmívejte, to bude taková památka. A když za deset roků vezmete tu fotku do rukou, podíváte se na ni a řeknete, tak toto je Petr, ten je dnes chemik a toto je Anča, ta má už šest dětí a pěknou rodinku, a ze zadní lavice se ozve: "A toto byla naše učitelka a ta je už dnes mrtvá."

 Slyšel jsem, že ti zemřela žena. Co se jí stalo? Ále, říká druhý, pořezala si prst a vykrvácela. Vykrvácela?? No tak co já vím, nevykrvácela. No, nemohl jsem se dívat jak se trápí a tak jsem ji zastřelil.

Přijde pán k doktorovi a povídá: ,,Pane doktore,mám takový problém, mě pořád něco drápe v zadku. Pan doktor říká: ,,Tak se na to podíváme." Vezme si rukavici a pořád se mu tam dloubá. A on pořád říká: ,,Hlouběji, hlouběji." A nakonec vytáhne růži. A pacient povídá: "Pro vás pane doktore."

Víte proč nemůže být žena kominíkem? Už jste viděli aby vám žena přinesla štěstí?
(pozn. tenhle vtip určitě vymysleli chlapy co?! Pche :DD)

Pepíček, celý pobledlý, přijde do lékárny: "Máte nějaké prášky proti bolesti?" Prodavačka: ,,Co tě bolí, chlapečku?" "Zatím ještě nic, ale tatínek si právě prohlíží moje vysvědčení."

Rodiče jsou s Pepíčkem na nudapláži a Pepíček se ptá maminky : "Mami, proč mají někteří pánové to mezi nohama větší a jiní menší ???" " To je podle toho jak jsou chytří, Pepíčku." "Mami, podivej, tatínek kouká tamhle na tu paní a je čím dál tím chytřejší"

Přivezou blondýnku na pohotovost s 20 střelnými ranami do hlavy. Po operaci se potěšený doktor skloní nad pacientkou a povídá:"Měla jste štěstí, ani jedna kulka nezasáhla váš mozek!"
(pozn. omlouvám se všem blondýnkám :))

 V noci se vloupa zlodej do bytu a zacne krast. Z vedlejsiho pokoje se ozve: "Jezis Te vidi!" Zlodej nakoukne a vidi papouska. Krade dal. Znova: "Jezis Te vidi." Zlodej na to: "Ja v nej stejne neverim." Papousek: "Ježíš je náš pitbul..."
(pozn. ouu to je pech :DD)

Potkají se dva myslivci a jeden je na vozíku. Co se ti stalo ??? ptá se ten druhý. " Ale takhle jdu na lov. Příjdu k noře, udělam hů. Zevnitř vyběhne liška. Tak jí chytim a jdu dál. Vidim větší noru, tak udělam hů a vyběhne medvěd. Tak ho zabiju a jdu dál a vidim noru. Je obrovská. tak udělam hů, zevnitř se ozve taky hů a vyjel rychlík.


Přijde James Bond do lokálu a u baru vidí sedět krásnou černovlásku. Přistoupí tedy k ní a představuje se: "Bond, James Bond..." A ona na to: "Fuck, Fuck You!"

Jede slepej a beznohej na motorce. Porouchá se jim to a beznohej řekne: "Já bych do toho kopl." A slepej řekne: "Do ničeho nekopej já se na to mrknu."


Dva vtípky.. =D

25. července 2010 v 1:01 | →Adel← |  -->Vtipy
Oh.. no.. hustý =DD Zdroj o5 fb =D

"Poslyšte, sousedko, ta vaše holka chodí s cizincem... Vypadá pěkně zazobaně. Jestlipak od něj něco dostala? "To víte, že jó. Říkala tomu takovým cizím slovem, lues myslím." "Fakt? A pani, to je větší než mercedes?" "Určitě. Tady doktor povídal, že v tom pojede půlka vesnice..."

Děda letí poprvé letadlem a začíná se mu dělat špatně.Postěžuje si letušce a ta mu dá pytlík,který má použít,když bude nejhůř.Když se letuška po chvíli vrátí, vidí všechni cestující pozvracení od hlavy až k patě, jenom dědula spokojeně kouká z okna. Ptá se ho,co se stalo. "No,už jsem to nevydržel a vyzvracel jsem se do toho pytlíku. Jenomže on byl úplně plnej,tak jsem trochu upil. No a potom blilo celý letadlo."

NastyMc ft. Dada - Vychutnať Každú Chvíľu

24. července 2010 v 23:48 | →Adel← |  -->Videoklipy
Takže ještě jedna písnička (teda videoklip) =). Je sice v jazyku, kterýmu všichni (někdo možná ne) rozumíme, což vždycky nesnášim :D (ale nevim proč :DD). Ale tahle písnička se mi prostě jako jedna z mála líbí :) Kdysi mi jí poslal můj milášek takže je to taková naše ,,společná píseň" nebo jak se tomu říká :DD Tak asi proto jí mám tak ráda :DD. No nic, už zas moc kecám :D Takže teď k videoklipu ;).


Super <3 :D

Adam Lambert- What Do You Want From Me

24. července 2010 v 23:41 | →Adel← |  -->Videoklipy
Další super new pecka :D Ouu dneska jenom samý videoklipy koukám.. :D No nic, příště zase bude něco jinýho, nebojte :P :D


Fakt tahle písnička krása <33 :)

Lady Gaga- Alejandro <3

24. července 2010 v 22:57 | →Adel← |  -->Lady Gaga
New song od Lady Gaga.. :) Prostě upa nejlepší! Ten fakt uplně miluju :* <3 Lady Gagu sice moc nemusim ale její písničky se mi fakt líbí :D


Gwen Stefani ft. Eve- Rich Girl

24. července 2010 v 22:38 | →Adel← |  -->Videoklipy
Taky hezu.. :)


Gwen Stefani - Hollaback Girl

24. července 2010 v 22:30 | →Adel← |  -->Videoklipy
Supr song :)


...Když padá letadlo... :D (Vtip)

24. července 2010 v 21:36 | →Adel← |  -->Vtipy
Ahujky tk tu pro vás mám vtípek :DD Já z toho totálně nemohla :D Schválně jak na tom budete vy.. :DD Zdroj je samozřejmě Facebook :D Jak jinak :D

Padá letadlo a pilot hlásí: Polovina lidí musí z letadla ven a abysme
zabránili diskriminaci, vyhodíme pasažéry podle abecedy. Takže: arabové,
buzeranti, cikáni...V tu chvíli se ptá malej černoušek tatínka: Tatínku a
my jsme tedy Afroameričani jak pořád říkáš?" Ticho, teď jsme Zkurvení
negři!"


To se fakt nedá :DD

°°-Croatia-°°

21. července 2010 v 23:09 | →Adel← |  -->Moje kecy pro vás
Ahojky všichni :) Omlouvám se, že jsem nenapsala dřív ale vůbec jsem neměla čas a když jsem ho měla tak se mi na blog nějak nechtělo :DD No takže abych tak nějak popovídala o Chorvatsku- bylo tam suprově ;D akorát asi 40° :D což máma pořádně vyváděla (ona moc horko nemusí).. :DD No ale jinak supr, naše rodina je trochu střelená takže dycky dovolený musí být u nás origoš :D Táta se např. vyspal jednu noc v apartmánu za 30 euro (jsme dopláceli 3O euro :D no hezký :DD), hned druhý den jsme ztratili brýle na potápění tak jsme si na tržnici koupili ještě jedny a pomocí těch nových jsme příští den vylovili tamty :DD Táta si tam vzal s sebou nafukovací člun (jen takovej menší) a pak zjistil že je píchlej (ten člun samozřejmě :D) :D No ještě lepší, takže člun ucházel takže táta to radši moc neriskoval :D S mámou jsme večer v apartmánu zabíjeli stonožku a pavouka ale stonožka nám spadla (živá) pod postel :D Krása takže jsme spali se stonožkou :D No asi ve středu (bo kdy to bylo :D) mě tam ťafla ryba :D jsem si máčela prst a ona tam byla schovaná pod kamenem a najednou ,,ťaf!" :D A už to bylo :D Taková ťafka! :DD Pak se mi podařilo dát omylem tátovy pod vodou pěstí :D Chudák si pak celej den držel oko :D A pak se zase potopil on a máchal nějak rukama a já zas dostala facku (takže sme si byli kvit :D) :DD No legračních zážitků hodně no :D Kluci tam taky nebyli k zahození :D Hezcí byli :D Takový tři byli jeden den tam na pláži a tak si tam pinkali s míčem, ten jeden (takovej dlouhovlasej moc hezkeej :* :DD) tam na mě furt čučel :D Tak sem mu to oplatila párkrát no :D Pak když už odcházeli tak na mě ještě mrknul a usmíval se :D Mhmm :D No dobře, sem zadaná :D Ale dostala sem podmínku- koukat můžu ale nic víc :D No aspoň že to koukání mi bylo povoleno :DD Stejně i kdyby nebylo tak bych se koukla :P :DD Kdyžtak sem potom šoupnu fotky ;).. Zde je 1. ukázka :D
( Foceno mnou takže moje tvorba! Nekopčit! Ale stejně na co by vám tohle bylo :DD)

No jinak asi ani nic novýho.. Dneska jsem byla u kámošky asi od půl 3 do půl 8 :D Byly sme skoro furt v bazénu (já jsem se k ní šla koupat páč my máme bazén po tom týdnu jak brčál zelenej :DD), no byla sranda aspoň jsem se nenudila doma, takže úplně luxusní odpoledne :) Milášek dneska ven nešel (bylo mu prej blbě, že mi to prej vynahradí a zase 150 omluv :D no uvidíme jak to chce vynahradit :D) ale myslim že si to vynahradil dost včera :) Dostala sem kytici :D Fialový karafiáty :) Ááh já ho prostě milujuu :** :D No nic :D Dneska jsme ještě byly nakupovat s mamkou ňáký hadry :D No zase sem jí trošku otrhala z peněz :D Ale taky jsem si půlku platila sama :D Ale za ty hadry to stojí :PP :DDD Jinak jak si užíváte prázky vy? :) Doufám že suprově :) Sem to ale sobec, ani sem se nezeptala :D Nu já už budu asi končit, příští dny snad něco přidám, uvidim jak mi to vyjde :) Tak se mějte krásně a užívejte si prázky plnými doušky :D Papa. Vaše šíleně zaláskovaná Adel. :DD

°..Dovčaaa!..° =D

10. července 2010 v 16:28 | →Adel← |  -->Moje kecy pro vás
Ahujky! Takže jak už jste mohli z názvu rozluštit- jedu na dovču (přesněji řečeno do Chorvatska :D). Takže se nastavuje takové kratší pozastavení.. SBénka prosím nemažte si mě :) V sobotu nebo v neděli (nejdýl v pondělí což už asi ne) by jsme se měli vrátit. Takže přesně na týden (odjíždíme dneska :))
Chjo bude se mi stýskat :'( Ale tejden to je chvilka a určitě to uteče jako voda ;D. Tak se tu mějte krásně a za týden :). Amigos! :D Vaše Adel.

Vtipy.. :D

8. července 2010 v 14:06 | →Adel← |  -->Vtipy
3 supr vtípky.. :D

Přijde pan Kedlaba večer domů a najde svoji ženu jak sedí a pláče. ,,Copak se ti stalo, drahá?" ,,Ale, uvařila jsem ti večeři a náš pes ti ji sežral." ,,Neplač, zvěrolékař ho zachrání!"

Lékař se ptá slepého: Co jste naposledy viděl, než jste přišel o zrak?" ,,Manželku a vidličku!"

Vážně nemocná tchýně povídá zeťovi: ,,Je mi tak mizerně, že asi umřu." Zeťák: ,,Co můžeš udělat dnes neodkládej na zítřek!"

=D Brzdy..

8. července 2010 v 14:06 | →Adel← |  -->Fun
=D Já nemůžu.. =DD


Zápis nového designu :D

6. července 2010 v 14:42 | →Adel← |  -->Moje kecy pro vás
Tak konečně :D ,,Zápis" new dessu je zde :D

Náhled:
(Doufám že kvalita obrázku bude tentokrát lepší :D)
Váš názor: ...Pište do komentíků.
Můj názor: Upřímně... ehm... :D Tenhle se mi snad líbí ze všech nejvíc (zatím :D) :D Ale na druhou stranu- samochvála smrdí :DD
Od-... Do-...
Ikča:

(pokud chcete vyměnit ikču tak zde )

..Smile or cry..

6. července 2010 v 0:31 | →Adel← |  -->Colorfullky | Kusowky
Nebo-li :P or :'( ..  :D


3.7. 2010- Depression.. :'(

3. července 2010 v 21:13 | →Adel← |  -->Moje kecy pro vás
http://petrushka.xf.cz/wp-content/2007/03/deprese2.jpg
Ahoj :) Jakpak se máte?špatně- prostě totální depka.. :( Všechno se se*e.. Můj kluk se za celej den neozve takže ani nevím co s nim je.. Supr.. :( K tomu ještě problémy doma, jeden muj kamarád mi to taky moc neulehčuje páč se furt trápí atd... Doufám že vy jste na tom líp. A co jinač? Jak si užíváte prázky? Já se hrozitánsky nudim, připadá mi to jako bych byla doma už snad celej rok bo ještě víc. I moje nejlepší kamarádka to řiká :D Dneska jsem u ní byla ptž se uvidíme pak až v srpnu, ona totiž odlítá do Anglie (lépe řečeno do Torbaye) na školu. Ale prej tam budou dohromady chodit jenom asi na 4 hodky se učit :) Takže pěkný no.. Akorát se mi bude děsně stýskat :'( Ale to snad uteče jako voda.. ;) Teď ještě k blogu- design je dodělán, možná ještě udělám pár detailů.. Pozitivum je, že nápisy jsou hotové :D Takže se můžete juknout do různejch ,,rubrik" a popřípadě to zkritizovat nějak :D Jestli kladně bo záporně to už je na vás ;D Jinak nevim jestli teď budu něco přidávat ale snad párkrát za týden něco přibyde.. Ale venku je hezky a navíc prázky- kdo by v takovymhle počasí seděl doma u PC? :) Ikdyž je pravda že ty horka sou někdy už fakt hrozný..
Tak já půjdu. Mějte se krásně a opatrujte se ;P Papa. Vaše Adel.

O US5

3. července 2010 v 19:10 | →Adel←
US5 je Německo-americká skupina, kterou má na svědomí Lou Pearlman. Složil ji z vítězů televizní reality show "Big In America" Skupina adeptů a mladých chlapců se stále zužovala. Těch pár nejlepších poslali stanovat do lesa vyvíjet svůj talent a připravit se na šílenství, které se kolem nich strhne. Na každém německém billboardu v každé německé hitparádě se začali objevovat se svým singlem "Maria". Dostali ocenění od německého rádia Music Awards "Best Newcomer 2005" (Objev roku 2005).
"Tohle je poslední chlapecká skupina", říká Lou Pearlman, je pyšný na své muzikální imperium a úspěšné nahrávání. A proč Lou Pearlman zakládá jen chlapecké skupiny? "Bůh tvoří málo dívek a já budu vždy tvořit jen chlapecké skupiny. Pearlmanův mezinárodní úspěch založil popové skupiny jako Backstreet boys, N*Sync, LFO a O-Town, abychom vyjmenovali alespoň některé. Pearlmanovi "chlapci" už prodali přes 65 milionů alb a s přidáním US5 mnohem více miliónů.
US5 se zkládá z: Michaela a Chrise (oba Němci), Jaye (Brit) a dvou Američanů - Richieho a Izzyho. Skupina nyní žije v Berlíně a pracuje s významným berlínským producentským duetem Mikem Michaelsem a Markem Dollarem z Triple M- Music. Michaels a Dollar se pyšní chlapci:" Každý z nich je velmi muzikálně i tanečně nadaný a společně jsou neporazitelní".
Mikel Johnson v roce 2007 opustil boyband a dal se na sólovou dráhu. Rok poté šokoval fanoušky i US5 Chris Watrin, který opustil boyband údajně ze zdravotních důvodů.
US5, ale i přesto všechno pokračují dál ve svém aktuálním složení - Richie Stringini, Jay Khan, Vincent Tomas, Izzy Gallegos. Po necelém měsíci po odchodu Chrise US5 natočili svůj klip "The boys are back" z mega úspěšného filmu High school musical.
Po odchodu Chrise přišel do skupiny nový člen-Cayce Clayton.
V roce 2009 opustil nečekaně skupinu Vincent Tomas spolu s Izzym Gallegosem. Izzy se nakonec do skupiny vrátil, ale Vince chce pokračovat se sólovou kariérou. Vinnieho poté nahradil Američan Jayson Pena.

PS: Obarvovala jsem to já tak prosím kopírujte se zdrojem :) Děkuju.